Організація конференцій, семінарів, тренінгів та інших ділових заходів

Проведення конференцій є ефективним інструментом побудови іміджу і репутації. Великі компанії та організації проводять конференції регулярно. Формат конференції, семінару підходить для просування складних продуктів і послуг, інформацію про яких складно вмістити в короткий рекламне повідомлення. Конференції, семінари залучають цільову аудиторію можливістю отримати різнопланову інформацію з питання і стають майданчиками для спілкування та обміну думками між учасниками конференції.

Організація конференцій, організація семінарів – це не тільки підбір конференц-залу, а й створення комфортної атмосфери і умов, необхідних для максимально ефективної роботи учасників конференції. Успішність конференції та семінару безпосередньо залежить від підготовчої організаційної роботи.

Бездоганна технічна організація конференцій дуже важлива для збільшення кількості учасників, зміцнення статусу конференцій, залучення цікавих доповідачів.
Діловий захід має на меті обговорення важливих питань з партнерами, досягнення домовленостей, навчання персоналу, презентацію нової лінійки продуктів, і багато іншого. А для цього, безсумнівно, важлива бездоганна логістика та організація заходу. Ми приділяємо увагу найдрібнішим деталям, які виявляються важливими в ході проведення заходу.
Прийом іноземних делегацій.

До Вас повинні приїхати важливі іноземні гості чи партнери по бізнесу?

У Вас не вистачає часу зайнятися гідною організацією зустрічей та проводів величезної кількості людей?

Наша компанія організовує зустріч і відправлення іноземних делегацій, залучаючи для цього професійних перекладачів та асистентів, розміщує в готелях Києва та надає весь спектр послуг, пов’язаних з прибуттям та перебуванням делегації в Києві. Ми також пропонуємо всілякі культурно-розважальні програми та екскурсії по місту Києву і по Україні.
Ми надаємо наступні послуги:

Вибір місця проведення конференції, підготовча робота:

Підбір місця проведення конференції, семінару, виходячи з цілей і бюджету заходу.
Бронювання конференц-залу.
Розсилка запрошень на захід.
Прийом заявок на бронювання номерів від учасників, що зареєструвалися на конференцію.
Формування списків проживаючих для готелю.
Організація процесу реєстрації учасників.
Надання персоналу для реєстрації учасників перед початком конференції, а також для інших координаційних процедур.

Технічний супровід конференції:

Оренда і установка світловий і звуковий апаратури, проектора, екрану, мікрофонів, навушників, кабін і пультів для перекладачів та іншого необхідного обладнання.
Послуги синхронного і послідовного перекладу: залучення дипломованих перекладачів, що спеціалізуються на тематиці даної конференції або семінару.
Виготовлення та розміщення рекламних банерів.
Розробка і виготовлення друкованих роздаткових матеріалів, рекламної друкованої продукції, сувенірної продукції з логотипом Вашої компанії.

Транспортний супровід:

Транспортний супровід: автомобілі, мікроавтобуси бізнес-класу і комфорт-класу, лімузини.
Організація трансферів аеропорт / вокзал – готель – аеропорт / вокзал. Зустріч в аеропорту та супровід кожного іноземного учасника.
Зустріч іноземних учасників в готелі, допомога в поселенні.

Організація харчування: кава-брейки, обіди та вечері під час заходу. Залежно від бюджету заходу ми запропонуємо харчування в ресторанах, громадських закладах швидкого харчування, домашня кухня.

Екскурсійні виздние заходи:

Організація культурної програми: зкскурсіі по історичних місцях міста Києва в супроводі гідів-перекладачів.
Організація навчальних поїздок на підприємства і установи України, в будь-який регіон країни, в комфортабельних автобусах або залізничним транспортом.

Чому краще отримати організацію Вашого заходу нашої компанії?

Ми заощадимо Ваш робочий час і бюджет компанії.
Ми запропонуємо Вам персонального менеджера, який буде вести Ваше замовлення.
Ми надамо покроковий звіт про хід підготовки заходу.
Ми підберемо високопрофесійних перекладачів і тямущих асистентів.
Ми гарантуємо високий рівень організації і впевнені, що надані нами послуги допоможуть розвитку і процвітанню Вашого бізнесу!