Супровідний переклад

Центр перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall) забезпечує усний переклад на заходах найвищого рівня ( усний переклад іспанська , усний переклад англійська , французька, німецька, італійська, португальська, польська, угорська, турецька, арабська, китайська, японська та інші мови).

Ми забезпечуємо:

  1. Синхронний переклад (також можливе забезпечення обладнанням для синхронного перекладу) .
  2. Послідовний переклад (переговори, консультації).
  3. Супровідний переклад (супровід іноземних громадян в переміщеннях по місту / країні).
  4. Переклад телефонних переговорів

Одним з найбільш складних і відповідальних видів усного перекладу є саме синхронний переклад (синхрон). Як правило, синхронний переклад необхідний для організації різних заходів з великою кількістю учасників (конференції, форуми, презентації та ін.). Особливість синхрону полягає в оснащенні залу спеціальним обладнанням. Завдяки такій системі доповідачу немає необхідності робити паузи для перекладу під час свого виступу (як у випадку з послідовним перекладом). Миттєве виконання перекладу дозволяє працювати в оперативному режимі, сприймати більше інформації, проводити жваві дискусії.

Послідовний переклад , як і переклад телефонних переговорів , дозволяє підтримувати активні міжнародні зв’язки, обговорювати ділові питання з іноземними партнерами і підписувати з ними контракти у форматі інтерактивного спілкування.

Супровідний переклад необхідний при супроводі іноземних громадян в переміщеннях по місту / країні з метою ведення бізнесу або дозвілля і має на увазі надання їм допомоги у вирішенні різноманітних питань у ході їх перебування в країні.

Наш Центр перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall) представляє:

  • синхронний переклад іспанська ;
  • синхронний переклад англійська .

Якісний усний переклад іспанська , усний переклад англійська і переклад на інші мови – це ваша відмінна можливість вести ділові переговори, укладати вигідні угоди , проводити конференції, семінари, симпозіуми, зустрічі на високому професійному рівні.
Детальну інформацію щодо надання послуги усного перекладу та його вартості ви можете дізнатися, звернувшись до наших менеджерів по телефону або приїхавши до нас в офіс.
Користуючись послугами наших перекладачів – будь то синхронний переклад англійська або синхронний переклад іспанська – ви перестанете турбуватися про якість перекладу і технічному забезпеченні заходу в цілому і зможете приділяти увагу іншим організаційним питанням

Написати Нам

Розташування