Юридичний переклад

Сфера юриспруденції не терпить недбалості – тут все повинно бути чітко і достовірно. І в першу чергу це стосується документації – необхідно вести її у відповідності з усіма існуючими правилами і при цьому не відступати ні на крок від законодавчих норм. Це стосується всіх етапів роботи з документами – починаючи складанням і закінчуючи перекладом на іноземні мови.

Для того, щоб уникнути виникнення різних проблем і неточностей в процесі створення іншомовних примірників документів, існує професійний юридичний переклад. Звернувшись в наше бюро перекладів «Універсал», ви зможете замовити переклад нормативно-правових актів, договорів, нотаріальних свідоцтв, довіреностей і багатьох інших, що належать до нормативної бази та сфері юриспруденції. Співробітники бюро перекладів вже не перший рік працюють з подібного роду перекладами, тому без проблем зможуть виконати поставлене завдання навіть в досить короткі терміни. Головною особливістю юридичного перекладу є те, що оригінальний і перекладений текст можуть відображати особливості різних правових систем, і це необхідно враховувати в процесі перекладу. Уважне ставлення до перекладу гарантує максимально точний і якісний переклад.

Доручаючи юридичний переклад співробітникам нашого бюро перекладів «Універсал», можна не хвилюватися про його якість. Подібні перекази виконуються виключно висококваліфікованими перекладачами, які чудово розбираються не тільки в стилістиці і граматиці іноземної мови, але також у всіх юридичних тонкощах, а в деяких випадках навіть мають відповідну освіту. Нерідко після перекладу текст відправляється на вичитку практикуючому юристу – така співпраця гарантує відмінний результат і виключає появу помилок і неточностей в тексті.

У розділі “Тарифи” .размещена докладна таблиця тарифів на послуги перекладу. Для уточнення вартості перекладу того чи іншого документа ви можете відправити запит на нашу електронну адресу universall.translations@gmail.com або зателефонувати нам за допомогою одного з телефонів, зазначених на сайті.

Написати Нам

Розташування