Послідовний переклад

Нарівні з перекладом письмовим, великою популярністю у клієнтів нашого Бюро перекладів «Універсал» користується і усний переклад, одним з видів якого є послідовний переклад. Доповідач, екскурсовод, учасник ділових переговорів або просто іноземний громадянин періодично робить паузи в своєму виступі, які дають час перекладачеві осмислити сказане і донести основну думку оратора до цільової аудиторії, що не володіє іноземною мовою.

Під час монологу оратора перекладач завжди повинен фіксувати в пам’яті основні моменти виступу, щоб потім вміло вплести їх у свою мову і не упустити нічого важливого. Відмінною рисою такого перекладу можна назвати мобільність – немає необхідності використовувати будь-яке додаткове обладнання, за винятком мікрофона в разі проведення заходів для великої аудиторії. Тому послугами перекладача можна користуватися під час переїздів, в процесі проведення екскурсій і тому подібних заходів.

Найбільш часто послідовний переклад використовується в процесі ділових переговорів, на прес-конференція та брифінги, презентації та виставках. Цей вид перекладу чудово зарекомендував себе також при необхідності проведення судових засідань і різних юридичних розглядів за участю іноземних громадян. Користуються таким перекладом і під час екскурсійних програм, організованих для іноземних громадян, а також на тих виробництвах, де потрібні консультації зарубіжного фахівця для монтажу і налаштування промислового обладнання. На відміну від синхронного, для послідовного перекладу досить залучити всього одного досвідченого фахівця, який чудово впорається з усім обсягом роботи і відмінно виконає всі обов’язки.

Ви можете ознайомитися з цінами на послідовний переклад і інші види усного перекладу в розділі “Тарифи” або зателефонувавши нам по будь-якому із зазначених телефонів, а також написавши нам запит на електронну адресу universall.translations@gmail.com.

Написати Нам

Розташування