Переклад сайтів

Для кожної сучасної людини інтернет вже давно став невід’ємною частиною життя. Всю основну інформацію ми отримуємо саме з інтернету, і керівники компаній знають про це. Кожна фірма намагається обзавестися своїм персональним сайтом, зайшовши на який, відвідувачі змогли б ознайомитися з представленими товарами, послугами чи просто отримати вичерпну інформацію з того чи іншого питання. Сайт – це візитна картка кожної організації та інформаційний майданчик, яка дає можливість надати дані про діяльність компанії як можна більшій кількості інтернет-користувачів. І, звичайно ж, програмою-максимум для будь-якої фірми є вихід на міжнародний рівень. І тут не обійтися без створення іншомовної версії сайту.

Професійний переклад сайтів дозволяє перевести на іноземну мову весь контент, тобто текстове наповнення, вашого інтернет-ресурсу і істотно розширити коло користувачів. Переклад контенту може знадобитися в декількох випадках. Дана процедура може бути виконана для представництва компанії в іншій країні. Наприклад, якщо ви відкриваєте офіс в Китаї, то не зайвим буде додати до російськомовної версії сайту і міжнародної англійської ще й китайську. Це спростить користування сайтом для жителів конкретного регіону і дозволить вам бути понятими та прийнятими цільовою аудиторією. Крім цього, наявність іншомовної версії сайту помітно підвищує рейтинг компанії і дає можливість бути доступними для користувачів у всіх куточках земної кулі.

Найбільш часто для створення іншомовної версії сайту використовуються загальновизнані міжнародні мови – англійська, німецька та французька, які зрозумілі населенню більшості країн. Співробітники нашого бюро перекладів «Універсал» подбають про те, щоб ви змогли донести важливу інформацію до якомога більшої кількості користувачів!

Вартість перекладу сайту визначається виходячи з кількості статей, розміщених на сайті, і їх обсягу, і іноземної мови або мов, на які ви плануєте перевести текстове наповнення свого інтернет-ресурсу. Ви можете ознайомитися з цінами на письмовий переклад текстів в розділі “Тарифи” або зателефонувавши нам по будь-якому із зазначених телефонів, а також надіславши запит на нашу електронну адресу universall.translations@gmail.com, і ми негайно надамо вам розрахунок вартості замовлення.

Написати Нам

Розташування