Усний переклад

Так уже склалося, що для більшості людей саме розмовна мова представляє найбільші труднощі при вивченні іноземної мови. Відсутність регулярної розмовної практики і неможливість постійно спілкуватися з носіями мови призводить до того, що при необхідності вести переговори з іноземними партнерами, проводити презентації для іншомовних учасників семінарів та конференцій можуть виникати різні труднощі. Спікер, який не володіє іноземною мовою на належному рівні, не зможе грамотно організувати свій виступ і донести до присутніх основні думки – слухачі можуть просто не зрозуміти його. До того ж на якості виступу буде позначатися і хвилювання – складно впевнено проводити презентацію або засідання, коли постійно намагаєшся підібрати потрібні слова.

Набагато простіше скористатися послугою «усний переклад», яку пропонує своїм клієнтам Бюро перекладів «Універсал». Вислухавши вимоги клієнта наша компанія направить до нього професійного перекладача, якою володіє іноземною мовою досконало. Співробітники компанії з багаторічним досвідом роботи, які володіють синхронним і послідовним перекладом, стануть вашими помічниками на різних ділових і розважальних заходах, допоможуть знайти спільну мову з партнерами по бізнесу і зроблять ваш виступ на семінарі зрозумілим іноземним колегам. Усний переклад може знадобитися не тільки на батьківщині, але також і в разі закордонних поїздок – співпраця з перекладачем дозволить відчувати себе вільно і розслаблено в будь-якій країні.

Бюро перекладів «Універсал» виконує всі види усного перекладу:

Синхронний переклад на міжнародних конференціях, форумах і симпозіумах.
Послідовний переклад – послуги перекладача на бізнес-переговорах, консультаціях, прес-конференціях.
Супровідний переклад – послуги перекладача-асистента при переміщеннях по місту.
Переклад телефонних переговорів – для ефективного вирішення питань з іноземними партнерами з мінімальною втратою часу.

Замовте якісний усний переклад у справжніх професіоналів своєї справи. Бюро перекладів пропонує клієнтам послуги кращих фахівців, які допоможуть вам подолати мовний бар’єр і донести свої думки до іншомовних співрозмовників.

Ви можете ознайомитися з цінами на всі види усного перекладу в розділі “Тарифи” або зателефонувати нам за допомогою одного з вказаних телефонів, а також відправити нам запит на електронну адресу universall.translations@gmail.com.

Написати Нам

Розташування