ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

Центр перекладів Київ УНІВЕРСАЛ (Universall) виконує письмовий переклад текстів: юридичних, фінансово-економічних, науково-технічних, медичних, освітніх, літературно-публіцистичних. Ми здійснюємо переклад документів , мовне обслуговування кореспонденції, переклад сайту , програмного забезпечення і т. д.

Переклад документів. В обумовлений термін ми направимо вам по електронній пошті переклад тексту, виконаний у текстовому редакторі Word з максимальним дотриманням формату оригінального документа, відредагований і відкоректований належним чином.
Ви також можете отримати готовий переклад тексту в друкованому вигляді, завірений печаткою та штампом Центру перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall), або на електронному носії, як особисто, так і скориставшись нашою кур’єрською доставкою.
Ми здійснюємо переклад документів на високому професійному рівні.

Письмовий переклад в нашому Центрі УНІВЕРСАЛ (Universall) – це:

  • переклад тексту будь-якої складності і тематичної спрямованості; оперативний переклад документів ; доступні ціни; збереження конфіденційності; високий професіоналізм.
  • можливість зробити нотаріальне завірення перекладу.

Переклад сайту. Центр перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall) також виконає переклад сайту вашої компанії, повний або частковий переклад програмного забезпечення, переклад IT- текстів, технічних описів і т.д. Переклад здійснюється у відповідності з форматом сайту. Ми також здійснюємо наступну мовну підтримку вашого сайту ..

Центр перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall) виконує письмовий переклад текстів, переклад особистої та ділової документації з і на основні мови світу.
Наші відносини з клієнтами будуються на основі взаємної поваги, професійного виконання робіт і високої якості обслуговування.

Написати Нам

Розташування