Переклад юридичних документів

Переклад юридичних документів є однією з найбільш затребуваних послуг, пропонованих клієнтам нашим агентством перекладів «Універсал». Робота з документацією вимагає певних знань і високого професіоналізму. І найкращим рішенням буде довірити виконання перекладу досвідченим фахівцям, що працюють в нашому бюро перекладів. Вони виконають всі поставлені перед ними завдання максимально швидко і якісно, ​​і ви неодмінно залишитеся задоволені такою співпрацею.

До юридичних документів відносяться різні нормативно-правові акти та їх проекти, свідоцтва про реєстрацію, меморандуми і юридичні висновки, договору та довіреності, нотаріальні свідоцтва та апостилі. Письмовий переклад такої документації вимагає від перекладача не тільки чудового володіння іноземною мовою, але також і знання правових норм. Людина, яка абсолютно не орієнтується в законодавчій сфері та юридичні аспекти, ніколи не зможе точно і грамотно подати специфічну інформацію. До того ж, наше бюро перекладів, беручись за переклад юридичної документації, при необхідності відправляють її на вичитку практикуючим юристам. Ці фахівці при необхідності вносять свої правки в уже перекладений текст, що дозволяє ще на етапі перекладу знайти всі помилки і неточності і не дозволити їм залишитися в готовому документі. Виявлення таких неточностей в подальшому загрожує різними проблемами – документи можуть бути визнані недійсними і не прийняті в різних інстанціях.

Слід також врахувати, що юридична термінологія і правові системи в різних країнах разюче відрізняються, і про це не варто забувати в процесі роботи над перекладом документації. Але коли за справу беруться справжні професіонали, не доводиться ні про що переживати!

Ознайомитися з цінами на переклад документів, в тому числі юридичних, можна в розділі “Тарифи”. Також ви можете відправити запит на нашу електронну адресу universall.translations@gmail.com, щоб дізнатися вартість перекладу конкретного документа, або задати свої питання нашим менеджерам по будь-якому із зазначених на сайті телефонів.

Написати Нам

Розташування