Тел.: +380 67 769 43 85

Бюро перекладів УНІВЕРСАЛ

Бюро перекладів у Києві УНІВЕРСАЛ (Universall) надає професійні послуги перекладу.

Наше бюро перекладів працює на ринку перекладацьких послуг з 2005 року. За цей час нами було виконано понад 20 тисяч перекладів текстів різного ступеня складності та тематики.

Вільно спілкуйтеся з усім світом, а ми вам у цьому обов’язково допоможемо!

Переклад юридичних документів , переклад терміново , якісний переклад на рідкісні європейські і східні мови, послуги перекладача , терміновий переклад документів для оформлення віз в посольствах – з системою знижок для туроператорів, турагентств і приватних осіб, послідовний переклад на бізнес-переговорах, синхронний переклад на міжнародних конференціях і симпозіумах, нотаріальне завірення перекладів – вашій увазі пропонується широкий спектр послуг і найвигідніші умови співпраці.

Сьогодні клієнтами бюро перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall) є більше 500 організацій, як в Україні, так і по всьому світу. Серед клієнтів нашого бюро – українські та зарубіжні банки, страхові, юридичні компанії, компанії великого і середнього бізнесу, державні установи, посольства та багато інших.

Центр перекладів Київ УНІВЕРСАЛ (Universall) надає послуги перекладу на високому професійному рівні! Наше агентство перекладів у Києві виконує роботу якісно і оперативно. І це не просто красиві слова, щоб переконати вас як майбутніх клієнтів нашого бюро перекладів (Київ). Перш за все, ми високо цінуємо довіру наших клієнтів і партнерів, тому пропонуємо поряд з професійними послугами перекладача (чи послугами письмового перекладу) можливість вільного спілкування на різних мовах світу.

Вигідна співпраця (переклад ціни)

Безумовно, клієнтів хвилює вартість перекладу . На переклад ціни формуються в залежності від складності та обсягу роботи, оперативності виконання замовлення (вибір послуги – переклад терміново) та інших факторів. На нашому сайті ви можете дізнатися тарифи на послуги перекладача, згідно з якими і визначається остаточна на переклад вартість. Рішення приймаєте ви і можете бути впевнені: ми обмовимо ті умови співпраці, які будуть вигідні для вас.

Послуги нашого бюро перекладів:

  1. Письмовий переклад (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, португальська, мови скандинавських країн та країн Східної Європи та ін.)
  2. Всі види усного перекладу (синхронний, послідовний, телефонний і т.д.).
  3. Послуги асистента : спеціаліст нашого центру перекладів стане надійним помічником-консультантом в ваших бізнес-проектах (організація конференцій, ведення переговорів, бронювання готелів, оформлення візових документів, організація дозвілля та виконання інших доручень).
  4. Технічні послуги .
  5. Переклад терміново : робота виконується професійно і в максимально стислі терміни.

Детально про кожен вид послуг ви можете прочитати у відповідних розділах сайту нашого бюро перекладів Київ , там же ви ознайомитеся і з нашими тарифами (переклад вартість).

Послуги перекладача УНІВЕРСАЛ (Universall). Чому?
Бюро перекладів у Києві досить багато, так чому варто скористатися послугами саме наших перекладачів? Ми чітко визначили для себе, що якісний та своєчасний переклад не є кінцевою метою нашої роботи. Послуги перекладача високо цінуються. Але ми також високо цінуємо і довіру наших клієнтів, тому виконуємо нашу роботу на європейському рівні. Центр (бюро) перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall) розтрощує мовний бар’єр. Ви легко спілкуєтеся, обмінюватися думками, дискутуєте – наші кваліфіковані фахівці роблять ваше спілкування невимушеним. Ми позиціонуємо себе, перш за все, як ваша надійна опора у вирішенні ваших питань.

Важливо! На усний і письмовий переклад вартість може варіюватися: ознайомтеся з нашими на переклад цінами, а остаточну суму ми обговоримо після вивчення ваших документів.
Наше агентство перекладів (Київ) – це якісні послуги перекладу за розумною ціною з виконанням роботи в оптимальні терміни.

Бюро перекладів у Києві УНІВЕРСАЛ (Universall) гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність інформації та абсолютне збереження документів.

З найкращими побажаннями
директор бюро перекладів УНІВЕРСАЛ (Universall)
Олександра Мазаєва

Написати Нам

Розташування